Masz pytania? Poszukujesz wykonawcy? Skontaktuj się z nami!

Domy mieszkalne – poddasza

bx1 (1)

Pianka poliuretanowa zapewnia doskonałe efekty termoizolacyjne przy ocieplaniu domów mieszkalnych. Zastosowanie pianki PUR w domach mieszkalnych i mieszkaniach pozwala na pełne wykorzystanie jej potencjału i odkrycie wielu zalet, jakimi charakteryzuje się ta coraz popularniejsza forma wykonywania dociepleń w domach i mieszkaniach. Przede wszystkim, pianka poliuretanowa zapewnia doskonałą termoizolację oraz zatrzymuje wilgoć, pozwala również na niezwykle precyzyjne wypełnienie szczelin, niewielkich przestrzeni, których nie pokryje styropian ani wełna mineralna. Zastosowanie pianki poliuretanowej w domach pozwala cieszyć się optymalnym komfortem mieszkania przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Izolacja przeciwwilgociowa fundamentów

Wykorzystanie pianki poliuretanowej do ociepleń fundamentów w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz gospodarczych to gwarancja maksymalnej szczelności oraz doskonałej izolacji przeciwwilgociowej fundamentów. Jak wiadomo, najniżej położone obszary budynku są najbardziej narażone na działanie wilgoci i właśnie dlatego wykorzystanie pianki natryskowej doskonale sprawdza się przy ociepleniu fundamentu z uwagi na fakt, że pianka PUR, nawet w obliczu upływu czasu, nie nasiąka wodą, dzięki czemu jej właściwości hydroizolacyjne są bardziej zaawansowane w stosunku do pozostałych rozwiązań.

Ocieplanie dachu i poddasza

W kwestii ocieplenia dachu oraz poddasza pianka poliuretanowa nie ma sobie równych i sprawdza się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie maksymalnej szczelności i najwyższego poziomu izolacji. Pianka PUR, dzięki swoim rewolucyjnym właściwościom, zapewnia:

  • kompleksową i niezwykle szczelną izolację dachu i poddasza,
  • wykonanie izolacji w bardzo szybkim czasie,
  • zmniejszenie kosztów wykonania ocieplenia oraz kosztów zużycia energii w przyszłości.

Poddasze – realizacje:

Oferta