Masz pytania? Poszukujesz wykonawcy? Skontaktuj się z nami!

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w natrysku piany poliuretanowej jak i innych powłok elastomerowych, służących jako termo i hydroizolacje. Stosowane przez nas systemy posiadają atesty higieniczne i aprobaty techniczne Instytutu Techniki Budowlanej ITB. Otrzymywane pianki z systemów są odporne na działanie ognia zewnętrznego WG DIN 4102 - klasa B2. Są to systemy w 100% przyjazne środowisku. Potencjał niszczenia ozonu równy jest zeru (ODP= 0). Producentem stosowanych przez Nas systemów są kluczowi dostawcy systemów poliuretanowych w kraju jak i zagranicą.

Oferta

We współczesnym świecie, w dobie poszukiwań materiałów jak najskuteczniej izolujących, piana poliuretanowa zajmuje najwyższą pozycję ze współczynnikiem przewodności cieplnej w zakresie ?= 0,022 - 0,025W/m?K co oznacza że wyprzedza izolację z użyciem styropianu oraz wełny mineralnej. Zastosowanie tej technologii, gwarantuje doskonałą termo i hydroizolacje. Obecnie gdzie czas pracy jest najistotniejszy, technologia izolacji metodą natrysku jest najszybsza ze wszystkich dostępnych.

Stawiając na najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie izolowania budynków, pragniemy zaoferować Państwu usługi pozwalające szybko, dokładnie i skutecznie zaizolować dach, poddasze , dom, pomieszczenie gospodarcze, budynki inwentarskie czy też stworzenie własnej przechowalni owoców lub warzyw!