Masz pytania? Poszukujesz wykonawcy? Skontaktuj się z nami!

Cena ocieplania pianką poliuretanową

Ocieplenie pianką poliuretanową jest nie tylko jednym z najbardziej skutecznych sposobów na wykonanie termoizolacji, ale również jednym z najtańszych. Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele czynników, powodujących, że izolacja natryskowa staje się coraz popularniejszym sposobem na ocieplenie poddasza. Pianka poliuretanowa zapewnia maksymalny efekt termoizolacyjny, a jej właściwości gwarantują doskonałą izolację na wiele długich lat.

Izolacje wlewowe są ustalane indywidualnie ponieważ jest wiele składowych przede wszystkim rodzaj materiału, dostępność, roboty dodatkowe, inne utrudnienia. Proszę o kontakt :

tel. 514 290 212 

 Izolacja natryskowa – od czego zależy jej cena?

Mając już świadomość, że izolacje natryskowe przedstawiają najbardziej korzystny stosunek jakości do ceny, warto wiedzieć, od czego zależy cena za ocieplenie poddasza pianką. Przygotowując wycenę takiej inwestycji mamy na uwadze optymalny komfort i zadowolenie klienta, dlatego kierujemy się takimi parametrami jak:

  • powierzchnia obiektu,
  • rodzaj wykonywanej izolacji (dach, strop, poddasze, ściana, fundament),
  • rodzaj piany i grubość warstwy izolacyjnej, optymalnej dla zapewnienia termoizolacji na najwyższym poziomie.

Uwzględnić należy także koszty związane z transportem oraz robocizną. Warto mieć na uwadze fakt, że ocieplanie poddasza pianką PUR pozwala w znaczny sposób zminimalizować wydatek na same izolacje natryskowe oraz gwarantuje dodatkową oszczędność (mniejsze zużycie prądu, niższe koszty zakupu materiałów opałowych, mniejsze zapotrzebowanie budynku na moce grzewcze, kotły grzewcze o mniejszej mocy i niższej cenie). Jak widać, korzyści, jakie daje ocieplenie poddasza i innych elementów budynku pianką poliuretanową, nie są jedynie doraźne, ale mają wymiar długofalowy.

tel. 514 290 212


Oferta